İade Koşulları

www.beyaztabak.com’da koşulsuz iade hakkınız olduğunu biliyor musunuz?

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade hakkına sahipsiniz. Ürünü bize MNG Kargo ile göndermelisiniz. MNG Kargoyu 0850 222 06 06 numaralı telefondan adresinize çağırabilirsiniz.

Ürün değişimi yapabilir miyim?

Sitemizde yer alan ürünler sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan üzülerek belirtmek isteriz ki değişim yapılamamaktadır. Bununla birlikte dilerseniz değişim yapmak istediğiniz ürün tutarı kadar İade çeki ürün elimize ulaştıktan sonraki iki (2) iş günü içerisinde tarafınıza tanımlanabilir ve bu çekle yeni siparişlerinizi çok daha hızlı oluşturabilirsiniz.

İadelerde dikkat etmeniz gereken noktalar;

Ürünü beğenmediğiniz ya da bedeni olmadığı takdirde ürünü iade edebilir başka bir bedeni veya rengini almak istediğinizde tekrar sipariş oluşturmalısınız.

İadelerde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ürünü bize gönderirken faturanın iki nüshasını da bize göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdir de iade işleminiz gerçekleştirilmeyecektir.

İade işlem süresi maksimum 20 iş günüdür. Bu süreç zarfında iade işleminiz gerçekleştirilip sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Eğer ürününüzü kapıda ödeme ile almışsanız; faturanın arka yüzünde bulunan aşağıdaki bilgileri doldurun:

Hesap Sahibinin: Adı, Soyadı, IBAN NO, Banka Adı

Değişim ya da iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir. Bu durumda kargo ücreti www.beyaztabak.com tarafından karşılanamayacaktır.