Hakkımızda

1990 Yılında TABAK ailesi tarafından kurulan firmamız; BEYAZ TABAK, yıllarca fastfood ve lokanta olarak hizmet vermiş olup, son 10 yıldır da BAKLİYAT ve diğer doğal gıda maddelerini temin edip satmak üzere yeni bir yapılanmaya girmiştir.

Misyonumuz; ekolojik dengenin hızla bozulduğu günümüzde giderek yozlaşan organik ve yerli gıda çeşitlerinde özellikle seçici davranıp, olabildiğince hem çeşit hem de fiyat dengesini koruyarak bu yolda hizmet etmektir. 

Müşteri memnuniyeti ve güvenini ön planda tutan FİRMAMIZ, sattığı ürünleri olabildiğince deneyerek, pişirme çeşitliliği ve lezzeti konusunda kendi mutfağındaki deneyimleriyle, daha bilinçli bir satıcı olabilmeyi hedeflemektedir.

Doğal gıdalar ile beslenmenin ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, DOĞADAN MUTFAĞA SAĞLIK prensibiyle bu yolda çalışmalarına devam edip, şimdilik sadece Tarihi KEMERALTI çarşısındaki mağazasında, AİLE SICAKLIĞINDA bir hizmeti sunmanın gayreti içindedir.

Tüm bu çalışmalarımızda bize ışık tutan değerlerimiz; dürüstlüğümüzle ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeyip, çağa ayak uydurarak , değişime çeviklikle uyabilen , yenilikçi yaklaşımımızla müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.